Alle Zeeuwse vacatures

Stages
Solliciteer

Criteria

Opleidingsniveau:

MBO

VMBO


Branche:

Overheid, Non-profit 


Dienstverband:

Tijdelijk: uitzicht op vast


Ervaringsniveau:

n.v.t.


Uren:

Meer dan 32 uur

24 tot 32 uur


Regio:

Zeeuws-Vlaanderen



Contactgegevens

Adres:

Dethon

Mr. F.J. Haarmanweg 33

4538 AN Terneuzen

Nederland


Postadres:

Postbus 163

4530 AD Terneuzen

Nederland


Contactpersoon:

Personeel & organisatie

0115-675202



www.dethon.nl

Vacaturenummer:

V202504070002

Solliciteer

Leidinggevende productie

Dethon

Einddatum: woensdag 16 april 2025

Samen met jou aan het werk, dat maakt een verschil!

Heb jij oog voor ieders talent? Vind jij het leuk om medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt te coachen en ze te zien groeien, zowel binnen als buiten jouw team? Bij jou voelt iedereen zich thuis op de productieafdeling. De sfeer in jouw team vind je belangrijk. Jij houdt de boel bij elkaar.

Wat ga je doen?

Als leidinggevende houd jij de boel draaiende op de productieafdeling. Je stuurt dagelijks zo’n 30 collega’s aan en zorgt dat alles op rolletjes loopt — of geplakt, gebogen of gemonteerd wordt, want daar draait het hier om: kunststof bewerken, lijmen, buigen maar ook monteren en verpakken doen we hier.

Je bent niet alleen een aanpakker, maar ook iemand met een sociaal kompas. Bij verzuimtrajecten sta je klaar met een luisterend oor (en een bak koffie als het helpt), altijd integer en oprecht. Je doet dit onder de verantwoording van de afdelingschef, die jou betrekt, coacht en op wie je kunt terugvallen behalve als hij of zij er even niet is, want dan neem jij het roer gewoon over alsof het de normaalste zaak van de wereld is.

Je houdt het overzicht, zorgt dat de voorraad klopt en controleert de orders. En als iemand even vastloopt, leg jij het nog een keertje uit. Want jij weet: een soepel productieproces draait niet alleen op machines, maar vooral op mensen.

 

Quote van Pascal, afdelingschef
‘’Met een goede sfeer, geduld en aandacht voor de mensen krijg je niet alleen een sterk team, maar ook een sterk product’’.

 

Wie ben jij?

  • Communicatief vaardig: jij werkt soepel samen met mensen op verschillende niveaus binnen en buiten de organisatie. Je communiceert helder en past jouw communicatie makkelijk aan diverse situaties aan. Als iemand extra hulp of begeleiding nodig heeft ben jij daar om ze op weg te helpen.
  • Geduldig en ondersteunend: extra uitleg, motivatie en assistentie geef je zonder problemen. Je weet de sfeer luchtig te houden en streeft ernaar dat medewerkers met plezier naar het werk komen. Medewerkers stappen makkelijk op jou af met vragen of problemen.
  • Organisatorisch en (technisch) sterk: je organiseert moeiteloos een productielijn en overlegt vlot met collega’s over hun werkzaamheden. Je administratie is gestructureerd, en je werkt soepel met computers en systemen. Heb je daarbij ook nog technisch inzicht? Dan is dat een pluspunt.
  • Teamspeler: jij werkt goed zelfstandig, maar hecht ook waarde aan samenwerking binnen het team. Zo begint de week informeel met het bespreken van de verwachtingen voor de komende dagen, waar openheid en eerlijkheid gewaardeerd wordt.

Wat neem jij mee?

  • Voor deze functie is een geldige Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vereist. Deze verklaring toont aan dat jouw gedrag in het verleden geen bezwaar vormt voor deze functie. Wij vergoeden de kosten voor de aanvraag.
  • MBO + werk- en denkniveau

Wat bieden wij jou?

  • Een jaarcontract voor 32 tot 40 uur per week, met uitzicht op een vast contract
  • Werktijden tussen 08.00 en 16.30 uur
  • IKB 17,05%
  • Inschaling volgens Cao SGO - schaal 8, afhankelijk van ervaring
  • Standplaats Oostburg
  • Reiskostenvergoeding voor woon-werkverkeer.
  • Een betekenisvolle functie waarin je een verschil kunt maken in de ontwikkeling van onze medewerkers.
  • Training en ondersteuning om je te helpen groeien in deze rol.
  • Een ondersteunende en inclusieve werkomgeving.

 

Over Dethon

Dethon biedt werk aan mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Wij geloven dat iedereen mee kan doen in de maatschappij en kijken naar ieders persoonlijke talenten. Bij Dethon kun je verschillende soorten werk doen, van productie tot dienstverlening. We zijn van betekenis voor de samenleving.

Enthousiast?

Wil je meer weten over deze vacature? Neem contact op met Pascal Koole via 06-39088074.

Reageer direct!

Stuur voor woensdag 16 april a.s. een e-mail met je motivatie en een actueel CV, naar solliciteren@dethon.nl. Vanwege de meivakantie vinden de gesprekken plaats in de week
van 5 mei. De vacature staat intern én extern open. Bij gelijke geschiktheid krijgt de interne kandidaat voorrang.